Aerchs Protective Film Nowa fabryka w Dongguan oddany do użytku

Aerchs bulided New Warstwa ochronnafabryka w Dongguan w ubiegłym roku i na początku wprowadzony do produkcji dzisiaj. Zaliczka sprzęt niemiecki Reifenhäuser obsada linii filmowy być importowane.

Aerchs Protective Film Nowa fabryka w Dongguan oddany do użytku

Od początku do 2018 roku, teraz nasza linia z filmu do powlekania klejem produkcja: dmuchanie Film Coating Maszyna do cięcia wzdłużnego cięcia maszyna & Die Maszyna A najważniejsze jest to, że są importowane niemiecką maszynę przepływu Reifenhäuser przedłużacza. Istnieją tylko 3 fabryki posiadanie tej maszyny w Chinach. Nawet teraz Jesteśmy dumni z naszego szefa mądrej decyzji, z tym zaliczki sprzętu nasza jakość ruchomych ogromny krok. Od 2013 roku jesteśmy ruszaj duży krok na folię ochronną złożoną.

Część Advantage

Linia produkcyjna wylewana folia składa się głównie na pięć części: części wytłaczanie, odlewanie części Corona części, część uzwojenia i część elektroniczną sterowania. Część formy i część wytłaczania mogą być dowolnie łączone w zależności od wymogów klienta, a więc zaspokojenia różnorodnych potrzeb większość klientów (rynki) maksymalnym stopniu.

  • Konstrukcja unikalnego tyłu urządzenia można łatwo regulować ciśnienie wytłaczarki.
  • Konstrukcja unikalnego kanału przepływowego śruba może być stosowany do różnych materiałów, aby uzyskać urządzenie wielofunkcyjne.
  • Konstrukcja kanału przepływowego wałek, lepsze działanie chłodzące, jakość produktu jest bardziej stabilne, większa wydajność.
  • Szybkość liniowa linii produkcyjnej Film Cast osiągnie poziom min-160m-250m / min.

Niemiecka linia do produkcji folii cast charakteryzuje się wysoką szybkość, stabilność, ochronę środowiska i oszczędność energii. Grubość produktu jest 0.017mm-0,08 mm (międzynarodowy standard obliczono 0,025).

Wyślij wiadomość do nas:

Zapytanie teraz
  • * CAPTCHA: Proszę wybrać gwiazdę


Czas postu: Mar-09-2018
Zapytanie teraz
  • * CAPTCHA: Proszę wybrać dom