Vysekávání Materiál: měděná fólie Tape

Co je měděná fólie páska?

Měděná fólie páska je typem kovového pásku. Používá se především pro elektromagnetické stínění, elektrického odstínění signálu a magnetického stínění signálu.

Stínění elektrických signálů závisí hlavně na vynikající elektrické vodivosti mědi samotné, zatímco magnetické stínění vyžaduje vodivý povrch materiál „nikl“ z měděné fólie pásky, aby se dosáhlo roli magnetického stínění. Z tohoto důvodu, to je široce používán v mobilních telefonech, přenosných počítačích a dalších digitálních produktů.

Měděnou pásku struktura

Klasifikace měděné fólie pásky

Měděná fólie páska je rozdělena na jednostranné lepicí pásky měděná fólie a oboustrannou lepící páskou měděné fólie.

Jednostranné lepicí pásky měděná fólie je rozdělena do měděné fólie pásky s vodivým lepidlem a nevodivého lepidla.

Oboustranná lepící páska měděná fólie se používá ke zpracování na drahých kompozitních materiálů s jinými materiály. Dvojitý jednostranně potažené měděná fólie je také rozdělen do vodivých i nevodivých typů. Zákazníci si mohou vybrat podle vlastního potřebu elektrické vodivosti.

Měděná fólie páska charakteristiky

Měděná fólie má vlastnosti, nízké povrchové kyslíku a může být připojena k množství různých substrátů, jako jsou kovy, izolační materiály, atd, a má široký rozsah teplot použití. Používá se zejména v elektromagnetického stínění a antistatické, vodivé měděné fólie umístěné na povrchu substrátu, v kombinaci s kovovým substrátem, má vynikající kontinuitu a poskytují elektromagnetické stínící účinek.

Čistota měděné fólie pásky je vyšší než 99,95%, a jeho funkce je odstranění elektromagnetické rušení (EMI), izolovat elektromagnetického vlnění z poškození lidského těla, a vyhnout se potřebě napětí a proudu ovlivnit funkci.

Kromě toho je měděná fólie páska má dobrý vliv na elektrostatického výboje po objekt je uzemněn. Její silnou přilnavost a dobrá elektrická vodivost, můžeme řezat do různých specifikací dle požadavků zákazníka. Měděná fólie páska je velmi univerzální.

Měděná fólie páska substrát

Měděná fólie, vodivé akrylátové lepidlo, dobrá přilnavost, silná přilnavost.

Měď výkon fólie páska

Měděná fólie páska má tepelné izolace, tepelné izolace, vodotěsný, dobrá přilnavost, odolnost proti chladu, snadno trhat, může eliminovat elektromagnetické rušení (EMI), izolace z elektromagnetických vln škody na lidské tělo, aby se zabránilo napětí nebo proud účinky několika vlastností.

Měděná fólie páska se používá hlavně v počítačové monitory, jakož i počítačovým periferním drátu a výrobu transformátoru. Používá se v potrubních spojích centrální klimatizační potrubí, kouření strojů, lednička a ohřívače vody. To je také používáno v přesných elektronických výrobků, výpočetní techniky, drátů a kabelů. Jiná místa; V přenosu vysokofrekvenční elektromagnetické rušení může být izolován, vysoké teploty, aby se zabránilo samovznícení.

Měděnou pásku Aplikace

Obecně použitelný pro všechny druhy transformátorů, mobilní telefony, počítače, PDA, PDP, LCD monitory, notebooky, kopírek a dalších elektronických výrobků, u nichž elektromagnetické stínění.

měděnou pásku pro elektroniku

měděnou pásku applicaton

Měděnou pásku výkon inspekce

Prohlídku výkon nejčastěji používají měděné fólie páskou na trhu, je následující:

Materiál: CU 99,98%
Substrát tloušťka: 0,018 mm, 0,05 mm
tloušťka Lepidlo: 0,035 mm ~ 0,04 mm
koloidní složení: běžné lepidlo citlivé na tlak (nevodivé) a vodivé napětí gram lepidlo citlivé na tlak
oddělovací síla: 1,0 ~ 1,5 kg / 25mm (180 stupňů vzad odlupování zkušebního zatížení)
Teplotní odolnost -10 ° C-120 ° C
pevnost v tahu 4,5 ~ 4,8 kg / mm
Prodloužení 7% až 10% MIN

Měděnou znalosti aplikace pásky

  1. Zkušební podmínky jsou normální teplota 25 ° C a relativní vlhkosti vzduchu pod 65 ° C, přijímá výsledků zjištěných Spojených států ASTM D-1000;
  2. Kdy je zboží uloženo, mějte pokoj v suchu a větrané. Domácí doba skladování mědi je obvykle 6 měsíců, a dovážející země může ušetřit více času, a to není snadné oxidaci;
  3. Tento produkt se používá především k odstranění elektromagnetické rušení (EMI), a izolovat poškození elektromagnetických vln pro lidské tělo. Vysokoteplotní pásky se používají především v počítačových periferních kabelů, počítačových monitorů a výrobci transformátoru.

Elektronická třída měděná fólie (čistota nad 99,7%, tloušťka 5um-105um) je jedním ze základních materiálů pro elektronický průmysl. V posledních letech, elektronický informační průmysl rychle rozvíjela a využívání elektronických stupně měděné fólie se neustále zvyšuje.

Výrobky jsou široce používány v průmyslových kalkulačky, komunikační zařízení, QA zařízení, iontové baterie lithiové, civilní televizorů, videorekordérů, CD přehrávače, kopírky, telefony, vytápění a klimatizace, automobilový průmysl elektronických součástek, herní konzole a tak dále.

Poptávka po elektronickém kvalitních měděných fólií, zejména vysoce výkonné elektronické kvalitních měděných fólií, roste doma i v zahraničí.

Poslat zprávu na nás:

Poptávka nyní
  • * CAPTCHA: Vyberte strom


Čas: Apr-02-2018
Poptávka nyní
  • * CAPTCHA: Vyberte vlajku