Tape Mylar

Shirit Mylar është bërë e filmit PET ngjitës veshura akrilik. përdorur gjerësisht në transformatorëve, motorët, kapacitoreve dhe llojet e tjera të motore, komponenteve elektrike e furnizimit me energji bordit lidhi dhe kalimi qark dhe shell në mes të izolimit me tension të lartë. Gjithashtu përdoret për të butë bateri litium qese fashë, të tilla si pjatë mbrojtëse dhe lidhur plagët celular, pastaj të luajë rolin e zjarrit fikse dhe të izoluar.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra