3M Tape Die prerë zgjidhje: 3M468MP dyfishtë anë kasetë dhe VHB Tape për Car malin dhe Mobilje Aksesore

Përshkrim i shkurtër:

Aerchs advanced precision equipment to die cut, our engineer teams with the capabilities to do our own research and development of adesive tape solutions. This is one case of 3M tape die cut solutions for car mount accessories.   Features 6 packs of 3 m VHB adhesive stickers Replace your magnetic car mount, GPS mount and vent mounts. Extra 3-meter tape to share with family or friends. Great backup 3m double-sided sticker that makes your phone useful for the car. Four larger thin metal ...


 • Die Cutting: Available
 • Zgjidhja Customized: Available
 • Fabrika Inspektimi: Available
 • Ditë Mostrat Delivery: 3 ditë nga ajrit shprehin
 • Certifikimi: SGS, ROSH, ISO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aerchs pajisje të përparuara saktësi të vdesin prerë, ekipet tona inxhinier me aftësitë për të bërë hulumtimet dhe zhvillimin e zgjidhjeve të adesive kasetë tonë. Ky është një rast i 3M zgjidhjeve të prerjes së shiritave të vdesin për makinën mali pajisje.
  3m VHB kasetë vdesin prerë

   

  Features

  1. 6 pako 3 m VHB stickers ngjitës Replace makinën tuaj magnetike mali, GPS mali dhe ndenja rritet. Extra kasetë 3-metër për të ndarë me familjen ose miqtë. Great backup 3m dy anë gjemb që e bën telefoni juaj dobishme për makinën.
  2. Katër pjata të mëdha metalike të hollë janë të mbështetura gjithmonë për pajisje të shumta. Pllakat 4 metalike e rrumbullakët në rritje kanë 3m e ngjitës në anën e pasme. Edhe në rrugët me gunga, ju mund të përdorni ndonjë makinë magnetike malin për të siguruar ndonjë smartphone madhësi.
  3. Katër filma mbrojtëse janë të dizajnuara për të mbrojtur pajisjet tuaj nga gërvishtjet. Ajo gjithashtu mund të ju ndihmojë të lehtë për të hequr një disk nga telefonin tuaj, pa lënë asnjë tepricë. Mos harroni se para se të bashkëngjitur pjatë metalike, aplikoni një film mbrojtëse në anën e pasme të njësisë.
  4. 1 Replace gjemb rrumbullakët me pjatë tuaj në rritje. Bëni makinë në rritje pjatë reusable.
  5. Dy pads përgatitjen alkool janë dërguar si dhurata për të ndihmuar ju të marrë kujdesin e sipërfaqes në rritje makinën tuaj për makinën tuaj. Ju mund të përdorni alkool për të pastruar ekranin e telefonit.
  6. Kjo kit universale është projektuar për makinën tonë magnetike dhe përfshin gjithçka që ju duhet të përdorni një magnet. Great kit makinë zëvendësim për të zgjatur jetën e instalimit makinë magnetike

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën